O firmie

Poznaj nas!

Pawilony.pl to firma, która zajmuje się kompleksową budową różnego rodzaju obiektów wykonanych z płyt warstwowych. Oferujemy wykonanie, transport i montaż płyt warstwowych, w szczególności

  • garaży,
  • pawilonów handlowych i mieszkalnych,
  • kontenerów pracowniczych,
  • kiosków,
  • biur oraz sklepów
  • i innych obiektów we wskazanym przez klienta miejscu

Od 2018 r.

Działalność handlową i produkcyjną w segmencie przenośnego jak i również lekkiego budownictwa modułowego prowadzimy od 2018 r. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy z sukcesem funkcjonują na konkurencyjnym rynku obiektów realizowanych w technologii płyt warstwowych.

Wysoka jakość

Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe. Wszystkie są objęte gwarancją i posiadają niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Dodatkowo cechuje je wysoka estetyka, funkcjonalność oraz odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Obiekty całoroczne

Jako obiekty całoroczne posiadają właściwą izolację termiczną, a dzięki lekkiej zamkniętej konstrukcji można je w łatwy sposób ustawić w dowolnej przestrzeni bez specjalnych fundamentów.

Służymy radą i pomocą

Działamy na terenie całej Polski

Każde skierowane do nas zapytanie traktujemy indywidualnie, starając się znaleźć odpowiednie rozwiązanie, niezależnie od stopnia jego złożoności. Na każdym etapie współpracy z klientem służymy radą i pomocą – od wstępnego rozpoznania potrzeb, poprzez sugestie modyfikacji obiektów ze standardowej oferty, po doradztwo w zakresie dostawy, rozładunku i montażu.

Zamówienia niestandardowe

Zawsze istnieje możliwość zamówienia obiektów spoza standardowej oferty. Przygotowujemy wyceny w oparciu o indywidualne projekty lub nawet o ogólne wytyczne klientów. Bez problemu wykonujemy portiernie czy pawilony w nietypowym rozmiarze, z innym układem okien, drzwi, ścian wewnętrznych oraz z wyposażeniem dodatkowym takim jak rolety zewnętrzne, grzejniki czy zewnętrzne aplikacje o charakterze ozdobnym.

Klient otrzymuje od nas zawsze zupełnie nowy obiekt wykonany specjalnie pod dane zamówienie. Na każdym etapie produkcji informujemy o postępie prac. Zawsze też dużą wagę przywiązujemy do terminów realizacji zamówień. Dostawy gotowych obiektów lub montaż u klienta wstępnie przygotowanych modułów realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby także poza jej granicami (UE).